Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Älandsbro AIK

Följ

Älandsbro Allmänna IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:00

      Kvartersen (borta) P-15/16


      13:30
    • 09:15

      Träning F-16/17


      12:00
    • 10:00

      Sollefteå GIF FF vit (borta) P-13


      12:00
    • 13:00

      Kramfors-Alliansen P 11 (borta) P-11


      15:00
  • 2Sön
    • 12:00

      Bollsta IK (borta) Damlag


      14:00
    • 13:00

      Sidsjö-Böle IF F12 (hemma) F-12/13


      15:00
    • 18:00

      Sollefteå GIF FF vit (borta) P-11


      20:00
  • 3Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-12/13


      19:15
    • 18:30

      Träning P-13


      19:30
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 10:15

      IFK Timrå Blå/Vit P11 (hemma) P-11


      12:15
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 08:30

      Träning F-16/17


      11:15
    • 10:00

      Söråkers FF (borta) P-11


      12:00
    • 12:45

      Kvartersen (hemma) P-15/16


      14:15
    • 14:15

      Härnösands SK (borta) F-12/13


      16:15
    • 15:15

      Kramfors-Alliansen P 11 (hemma) P-11


      17:15
    • 15:50

      BIK Fotboll Vit (borta) P-13


      17:50
  • 9Sön
    • 11:00

      Sollefteå GIF FF blå (hemma) P-13


      13:00
    • 15:00

      Sollefteå GIF FF vit (hemma) P-11


      17:00
  • 10Mån
    v.24
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12/13


      19:15
    • 18:30

      Träning P-13


      19:30
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Domsjö IF 2 (hemma) Damlag


      21:00
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 18:40

      Ljusdals IF (hemma) F-12/13


      19:40
  • 15Lör
    • 11:20

      Selånger SK (borta) F-12/13


      12:20
    • 15:20

      IF Team Hudik (borta) F-12/13


      16:20
    • 19:20

      IFK Vaxholm (borta) F-12/13


      20:20
  • 16Sön
    • 12:00

      Rengsjö SK (hemma) F-12/13


      13:00
    • 19:00

      Remsle UIF FF 2 (hemma) Damlag


      21:00
  • 17Mån
    v.25
    • 18:00

      Träning F-12/13


      19:15
    • 18:30

      Träning P-13


      19:30
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-15/16


      19:00
    • 19:30

      Björna IF (borta) Damlag


      21:30
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning F-16/17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:00

      Träning F-12/13


      19:15
    • 19:00

      Alnö IF P 11 Röd (borta) P-11


      21:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 18:00

      Bollsta IK P13/14 (hemma) P-13


      20:00
    • 18:30

      Moffe BK P 11 (borta) P-11


      20:30
  • 24Mån
    v.26
    • 18:00

      Träning F-12/13


      19:15
    • 18:30

      Träning P-13


      19:30
  • 25Tis
    • 18:00

      Träning P-15/16


      19:00
    • 19:00

      Kb65 2/Sidensjö (hemma) Damlag


      21:00
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning F-16/17


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:00

      Sollefteå GIF FF blå (hemma) P-11


      20:00
    • 18:00

      Träning F-12/13


      19:15
    • 19:00

      Kramfors-Alliansen F12 (borta) F-12/13


      21:00
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 00:00

      Remsle UIF FF F12 Röd (hemma) F-12/13


      02:00
    • 11:00

      Höga Kusten (borta) P-13


      13:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Älandsbro AIK /BIK P 11 (hemma) P-11


      02:00